Addresses map (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Upload
el: Αποστολή

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Height
el: Ύψος

en: Destination
el: Προορισμός

en: Source
el: Πηγή

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες
