Addresses map (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Upload
hi: अपलोड

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Destination
hi: गंतव्य

en: Source
hi: स्रोत

en: - Any -
hi: -कोईभी-

en: Libraries
hi: लाइब्रेरीज़
