Addresses map (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Upload
it: Carica

en: Continue
it: Continua

en: Height
it: Altezza

en: Destination
it: Destinazione

en: Source
it: Sorgente

en: - Any -
it: - Qualsiasi -

en: Geometry
it: Geometria

en: Libraries
it: Librerie
