Addresses map (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Upload
ja: アップロード

en: Continue
ja: 継続

en: Height
ja: 高さ

en: Destination
ja: 行き先

en: Source
ja: ソース

en: Animation
ja: アニメーション

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Libraries
ja: ライブラリ

en: Import from CSV
ja: CSVからインポート
