Addresses map (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)

en: Drop
kn: ಬೀಳಿಸು
