Addresses map (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Height
lv: Augstums

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Source
lv: Avots

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
