Addresses map (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Continue
ml: തുടരുക
