Addresses map (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Upload
mn: Оруулах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Height
mn: Өндөр
