Addresses map (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Upload
ps: پورته کول

en: Continue
ps: دوام

en: Height
ps: لوړوالی

en: Source
ps: سرچينه

en: - Any -
ps: -هر-

en: Libraries
ps: کتابتونونه
