Addresses map (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Height
sl: Višina

en: - Any -
sl: - Vse -
