Addresses map (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Height
sv: Höjd

en: Destination
sv: Mål

en: Source
sv: Källa

en: Animation
sv: Animering

en: Map settings
sv: Kartinställningar

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Geometry
sv: Geometri

en: Libraries
sv: Bibliotek
