Addresses map (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Upload
cs: Nahrát

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Height
cs: Výška

en: Destination
cs: Cíl

en: Source
cs: Zdroj

en: - Any -
cs: - nezáleží -
