Addresses map (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Continue
da: Fortsæt

en: Height
da: Højde

en: Source
da: Kilde

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Libraries
da: Biblioteker

en: Places
da: Steder
