Addresses map (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Continue
eo: Daŭrigu
