Addresses map (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Continue
et: Jätka

en: Height
et: Kõrgus

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Source
et: Allikas

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Export to CSV
et: Ekspordi CSV

en: Libraries
et: Teegid
