Addresses map (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Upload
fi: Siirrä

en: Continue
fi: Jatka

en: Height
fi: Korkeus

en: Destination
fi: Kohde

en: Source
fi: Lähde

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Libraries
fi: Kirjastot
