Addresses map (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Upload
fr: Transférer

en: Continue
fr: Continuer

en: Height
fr: Hauteur

en: - Any -
fr: - Tout -

en: Geometry
fr: Géométrie

en: Libraries
fr: Bibliothèques

en: Import from CSV
fr: Importer depuis un CSV
