Addresses map (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Upload
gl: Subir

en: Continue
gl: Continuar

en: Height
gl: Alto

en: Destination
gl: Destino

en: Source
gl: Orixe

en: Animation
gl: Animación

en: - Any -
gl: - Calquera -
