Addresses map (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Upload
he: העלאה

en: Continue
he: להמשיך

en: Height
he: גובה

en: Destination
he: יעד

en: Source
he: מקור

en: - Any -
he: - הכל -

en: Libraries
he: ספריות
