Addresses map (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Source
hy: Աղբյուր
