Addresses map (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Upload
jv: Unggah

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Height
jv: Dhuwuré

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Libraries
jv: Pustaka
