Addresses map (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Continue
km: បន្ត

en: Height
km: កម្ពស់
