Addresses map (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Height
lt: Aukštis

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Source
lt: Šaltinis

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Libraries
lt: Bibliotekos
