Addresses map (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Height
pl: Wysokość

en: Google Map
pl: Mapa Google

en: Destination
pl: Cel

en: Source
pl: Źródło

en: Visualization
pl: Wizualizacja

en: Animation
pl: Animacja

en: Drop
pl: Upuść

en: Map settings
pl: Ustawienia mapy

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Export to CSV
pl: Eksportuj do CSV

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Import from CSV
pl: Import z CSV

en: Places
pl: Miejsca
