Addresses map (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Upload
ro: Încarcă

en: Continue
ro: Continuare

en: Height
ro: Înălțime

en: Destination
ro: Destinație

en: Source
ro: Sursă

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Libraries
ro: Biblioteci
