Addresses map (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Upload
ru: Закачать

en: Continue
ru: Продолжить

en: Height
ru: Высота

en: Destination
ru: Место назначения

en: Source
ru: Источник

en: Animation
ru: Анимация

en: Map settings
ru: Установки карты

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Geometry
ru: Геометрия

en: Export to CSV
ru: Экспорт в CSV-файл

en: Libraries
ru: Библиотеки

en: Places
ru: Места
