Addresses map (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Continue
sq: Vazhdo
