Addresses map (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Height
ta: உயரம்

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Source
ta: மூலம்
