Addresses map (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Source
te: మూలం

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
