Addresses map (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Upload
ast: Xubir

en: Continue
ast: Siguir

en: Height
ast: Altu
