Addresses map (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Upload
be: Загрузіць

en: Continue
be: Працягнуць

en: Height
be: Вышыня

en: Source
be: Крыніца

en: Drop
be: Выкінуць

en: Phone: @phone
be: Тэлефон: @phone
