Addresses map (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Upload
bn: আপলোড

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Libraries
bn: লাইব্রেরী সমূহ
