Addresses map (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Upload
ca: Puja

en: Continue
ca: Continua

en: Height
ca: Alçada

en: Destination
ca: Destí

en: Source
ca: Font

en: Drop
ca: Elimina

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Geometry
ca: Geometria

en: Export to CSV
ca: Exporta a CSV

en: Import from CSV
ca: Importa des de CSV

en: Places
ca: Llocs
