Addresses map (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Import
de: Importieren

en: Export
de: Exportieren

en: Upload
de: Hochladen

en: Continue
de: Weiter

en: Height
de: Höhe

en: Google Map
de: Google Karte

en: Destination
de: Ziel

en: Source
de: Quelle

en: Visualization
de: Visualisierung

en: Drop
de: Abwerfen

en: Search radius
de: Suchradius

en: Map settings
de: Karten Einstellungen

en: - Any -
de: - Alle -

en: Geometry
de: Geometrie

en: Export to CSV
de: In CSV exportieren

en: Libraries
de: Bibliotheken

en: Import from CSV
de: CSV Datei importieren

en: Places
de: Orte

en: Google API key
de: Google-API-Schlüssel

en: Country "@country" does not exists!
de: Das Land „@country“ ist nicht vorhanden!

en: Field name @name is invalid.
de: Der Feldname @name ist ungültig.

en: @provider API key
de: API-Key @provider
