Addresses map (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Upload
eu: Igo

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Height
eu: Altuera

en: Destination
eu: Helbidea

en: Source
eu: Iturburua

en: - Any -
eu: -Edozein-
