Addresses map (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Import
gu: આયાત

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન
