Addresses map (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Continue
hr: Nastavi

en: Height
hr: Visina

en: Destination
hr: Odredište

en: Source
hr: Izvor
