Addresses map (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Continue
is: Halda áfram

en: Height
is: Hæð
