Addresses map (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Continue
kk: Жалғастыру
