Addresses map (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Upload
ku: بارکردن

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Height
ku: بەرزی

en: Source
ku: سەرچاوە
