Addresses map (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Upload
mr: अपलोड

en: Height
mr: उंची

en: Google Map
mr: गूगल नकाशा

en: - Any -
mr: - काहीही -
