Addresses map (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Height
ne: उचाई

en: Source
ne: स्रोत
