Addresses map (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Upload
nl: Uploaden

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Height
nl: Hoogte

en: Destination
nl: Bestemming

en: Source
nl: Bron

en: Animation
nl: Animatie

en: Map settings
nl: Mapinstellingen

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Geometry
nl: Geometrie

en: Export to CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Places
nl: Plaatsen
