Addresses map (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Continue
oc: Contunhar

en: Height
oc: Nautor

en: Source
oc: Font

en: Map settings
oc: Paramètres de la mapa

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Libraries
oc: Bibliotècas

en: Places
oc: Plaças
