Addresses map (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Continue
pt: Continuar

en: Height
pt: Altura

en: Destination
pt: Destino

en: Source
pt: Fonte

en: Visualization
pt: Visualização

en: Animation
pt: Animação

en: Search radius
pt: Raio de pesquisa

en: - Any -
pt: - Qualquer -
