Addresses map (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Upload
sk: Nahrať

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Height
sk: Výška

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Source
sk: Zdroj

en: Animation
sk: Animácia

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -
