Addresses map (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Upload
tr: Yükle

en: Continue
tr: Devam et

en: Height
tr: Yükseklik

en: Destination
tr: Hedef

en: Source
tr: Kaynak

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Libraries
tr: Kütüphaneler
