Addresses map (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Source
ug: مەنبە
