Addresses map (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Upload
vi: Tải lên

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Height
vi: Chiều cao

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Source
vi: Nguồn

en: Animation
vi: Hoạt ảnh

en: Drop
vi: Thả

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: Libraries
vi: Thư viện

en: Places
vi: Nơi
