Pinned Site (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Quantity
af: Aantal

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: The name of the Jump List Category for grouping of recent posts.
af: Die naam van die Sprong Lys Kategorie vir groepering van onlangse poste.

en: <i>Note: HTML tags are not supported.</i>
af: <i>Nota: HTML merkers word nie ondersteun nie.</i>
